دومین جشنواره ورزشی دانشگاه اردکان برگزار گردید
تاریخ : دوشنبه 1 آبان 1396 ساعت 08:52 | تعداد بازدید : 974
دومین جشنواره ورزشی دانشگاه اردکان در رشته های فوتسال.والیبال. تنیس روی میز برگزار گردید و نتایج زیر در رشته های مختلف بدست آمد:
  • دررشته فوتسال: تعداد 11 تیم در مسابقات شرکت کردند که در 3 گروه به قید قرعه قرار گرفتند.
 گروه A : عزاداران حسینی.تربیت بدنی 94.بشیکتاش و منچستر
گروه B: تیام بختیاری.طارق.آبی ها و توپچی ها
گروهC:آرنا اسپرت.شهید حججی.آژاکس 
 بعد از بازیهای گروهی تیم های عزاداران حسینی و تربیت بدنی 94 از گروA و آبی ها و تیام بختیاری از گروهB و آرنا اسپرت و شهید حججی از گروه C به مرحله بعد صعود کردند و این 6 تیم در قالب دو گروه 3 تیمی قرار گرفتند.
گروه الف: عزادارن حسینی.تیام بختیاری و آرنا اسپرت
گروه ب: تربیت بدنی 94.آبی ها.شهید حججی
بعد از انجام بازی در این مرحله تیم     ( آرنا اسپرت و عزادران از گروه الف) و (آبی ها و تربیت بدنی  94 از گروه ب) به جمع چهار تیم برتر راه یافتند که در مرحله بعد بصورت ضربدری بازیها انجام شد و دوتیم آبی ها و تربیت بدنی 94 به رده بنده و دوتیم آرنا اسپرت و عزاداران حسینی به فینال مسابقات راه یافتند که درنهایت تربیت بدنی 94 با غلبه بر تیم خوب آبی ها به مقام سوم و تیم آرنا اسپرت با غلبه بر تیم شایسته عزاداران حسینی در ضربات پنالتی در مسابقه فینال به مقام اول  تا سوم مسابقات دست یافتند.
 
  • مسابقات والیبال دانشگاه در این جشنواره با حضور شش تیم و در قالب دو گروه برگزار شد.
گروه A: آرنا اسپرت.شهید حججی.آسیکس
گروهB: برق.تورنتینو.آس
 بعد از انجام مسابقات گروهی 4 تیم آسیکس.تورنتینو.برق و آرنا اسپرت به جمع چهار تیم راه یافتند که بعد از انجام مسابقات ضربدری دوتیم تورنتینو و آرنا اسپرت به رده بندی و دو تیم آسیکس و برق به فینال راه یافتند که در نهایت تیم های آسیکس.برق و تورنتینو به ترتیب به مقام اول تا سوم دست یافتند.
  • مسابقات تنیس روی میز با حضور 14 نفر بصورت جدول دو حذفی برگزار گردید که آقای محمد مهدی دهقانی از گروه برنده ها و آقای دانیال لادریان از گروه بازنده ها به فینال مسابقات راه یافتند که در نهایت بعد از برگزاری 14 مسابقه در کل مسابقات آقای دهقانی موفق به شکست آقای لادریان  در فینال شد و به مقام اول دست یافت.
  • لازم به ذکر است مسابقات دوی 800 متر و بدمینتون در هفته آتی برگزار خواهد شد.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035