تاریخ: 18 Aug 2020
تعداد بازدید: 17240

خبرگزاری ایرنا

۱۳۹۹/۰۵/۲۸
خبرگزاری ایرنا
نماینده تام‌الاختیار سازمان سنجش در اردکان گفت: آزمون هزار و ۳۴ داوطلب ورود به دانشگاه های کشور سال ۱۳۹۹ در این شهرستان به مدت چهار روز از فردا (چهارشنبه ۲۹ مرداد) در گروه های آموزشی هنر (۸۴ نفر) ، ریاضی و علوم‌انسانی (۳۹۳ نفر) ، تجربی (۴۳۲ نفر) و زبان خارجه (۱۲۵ نفر) برگزار می‌شود.
 
علی فتح‌زاده در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این آزمون با محوریت دانشگاه اردکان برگزار می‌شود، افزود: در اقدامی ابتکاری برای کاهش هیجان داوطلبان و خانواده‌های آنها، امکان بازدید حضوری آنها از حوزه امتحانی تا دیروز (دوشنبه) فراهم شد.
 
معاون آموزش و پژوهش دانشگاه اردکان تصریح کرد:‌ همچنین برای جلوگیری از تجمع داوطلبان برای اطلاع از محل صندلی خود در روز آزمون به لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دانشگاه صفحه‌ ویژه‌ای را برای اطلاع‌ داوطلبان در سایت خود به نشانی ۱۳۹۹: https://ardakan.ac.ir/k۹۹ راه‌اندازی کرد که اطلاعات مربوط به نحوه چیدمان صندلی‌ها در عصر روز قبل هر آزمون در صفحه منتشر می‌شود. 
وی از داوطلبان خواست که با تهیه کارت ورود به جلسه آزمون و حضور به موقع در روز امتحان اهتمام جدی داشته باشند و از خانواده‌ها هم خواست در محل آزمون تجمع نکنند. 
 
به گفته وی استفاده از ماسک در جلسه آزمون اجباری است و در مدت باقی‌مانده به امتحان این مورد را تمرین کنند.
 
مرکز شهرستان ۱۰۵ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.