تاریخ: 14 Nov 2023
تعداد بازدید: 3023

آغاز به کار نمایشگاه پژوهش و فناوری دانشگاه اردکان با مشارکت اساتید، دانشجویان و شرکت‌های مرکز رشد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، در روز افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری که با مشارکت تمامی دانشکده‌ها در محل دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی (طبقه همکف) آغاز گردید،‌ جمعی از مسئولان دانشگاه از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه بازدید و از نزدیک با دستاوردهای پژوهشی عرضه شده آشنا شدند. 
 این نمایشگاه شامل بخشی از  فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی اساتید است که به همراه فعالیت‌های دانشجویان و دستاورد تعدادی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و مجموعه کتب منتشر شده اساتید به نمایش گذاشته شده است. ارائه تولیدات و فعالیت‌های پژوهشی اساتید در طرح‌های پژوهشی در جهت رفع نیازهای جامعه و مشکلات کشور  باعث ایجاد امید و انگیزه در دانشجویان شده و گواه این مدعا است که اساتید، دانشجویان و جوانان مستعد توانستند فعالیت‌های علمی و دانش بنیان مثمر ثمری را به انجام برسانند و دنیای علم و عمل را عجین نمایند. 
   لازم به ذکر است، در سال جاری برنامه‌های متنوعی در دانشگاه برای هفته پژوهش شامل سخنرانی علمی، بازدید اساتید از صنایع، تقدیر از پژوهشگران برتر،‌ ‌بازدیدهای علمی برای دانشجویان،‌ ‌بازدید از شرکت‌های دانش‌بنیان و غیره پیش‌بینی شده است. 
بدینوسیله از همه دانشگاهیان و سایر علاقه‌مندان دعوت می‌گردد تا در روزهای ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه از نمایشگاه پژوهش و فناوری دانشگاه اردکان بازدید فرمایند.