تاریخ: 05 Jun 2023
تعداد بازدید: 9943

اطلاعیه شماره ۲ درخصوص مصاحبه دکتری تخصصی با آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، پیرو اطلاعیه شماره ۱ دانشگاه اردکان، ثبت نام متقاضیان پذیرش دکتری با ازمون رشته روانشناسی دانشگاه اردکان برای سال تحصیلی پیش رو، به صورت کاملا ً الکترونیک خواهد بود و از طریق سامانه گلستان دانشگاه اردکان به ادرس https://golestan.ardakan.ac.ir فعال شده است.
متقاضیان گرامی لازم است پس از ورود به سامانه گلستان اقدام به تکمیل و تایید مشخصات، پرداخت الکترونیکی هزینه مصاحبه و ارسال و بارگذاری تصویر مدارک اعلام شده (در اطلاعیه شماره ۱) نمایند.
لازم به ذکر است نام کاربری (یوزر) برای ورود به سامانه ۰۰۱۰۰ به ابتدای شماره داوطلبی اضافه گردد و به عنوان نام کاربری خواهد بود و رمز عبور (پسورد) نیز کدملی است. (در صورت وجود صفر در ابتدای کدملی، با صفر کدملی وارد شود).
مجدداً ضمن عرض خوشامدگویی و آرزوی موفقیت، به اطلاع می‌‌رساند مصاحبه در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۱ و۲۲ خردادماه در محل دانشگاه اردکان خواهد بود.
فایل راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان و ثبت نام الکترونیک در ادامه اطلاعیه بارگزاری شده است
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در کانال اطلاع رسانی مصاحبه دانشگاه اردکان در پیام رسان داخلی ایتا به آدرس https://eitaa.com/joinchat/۲۴۸۰۸۶۵۶۹۳Ce۶aae۵۱۷۰۹ عضو شوید یا با شماره های موجود در اطلاعیه شماره ۱ تماس حاصل فرمائید.