تاریخ: 01 Aug 2023
تعداد بازدید: 10943

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی استعداد درخشان (سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲) مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اردکان اعلام شد.
ضمن عرض تبریک به پذیرفته‌شدگان استعداد درخشان مقطع کارشناسی ارشد، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دانشگاه اردکان پس از طی مراحل مصاحبه و ارزیابی در گروه‌های آموزشی اعلام گردید. جهت دریافت فایل اسامی پذیرفته‌شدگان، اینجا را کلیک نمایید.
لازم به ذکر است کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه اردکان را ندارند، تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ درخواست انصراف خود را با تکمیل فرم انصراف، به مدیریت امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اردکان ارسال یا به صورت حضوری تحویل دهند. در صورتی‌که هرکدام از افراد اصلی انصراف دهند، افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. بدیهی است به درخواست‌های انصراف بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد. ثبت نام پذیرفته شدگان بدون آزمون همزمان با پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد توسط آزمون سازمان سنجش خواهد بود. بدیهی است ثبت نام قطعی پس از پذیرش علمی و تائید سازمان سنجش و تائید دبیرخانه هیات مرکزی گزینش دانشجو مستقر در سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. پذیرفته شدگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از زمان و شیوه ثبت نام، با شماره ۰۹۱۳۲۵۱۴۶۴۴ تماس بگیرند. 
لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تایید نهایی پذیرش می‌بایست توسط دبیرخانه گزینش دانشجو در سازمان سنجش صورت گیرد، پذیرفته شدگان باید فایل مربوطه را مطالعه نموده و فرم تکمیل شده صلاحیت عمومی را به همراه فیش واریزی و مدارک مورد نیاز را به آموزش کل تحویل داده تا مراحل مربوطه انجام گردد. بدیهی نقص مدارک اعلامی یا عدم ارسال فیش واریزی منجر به عدم تایید صلاحیت عمومی می‌گردد.