کسب اولین مجوز انتشار نشریه‌ علمی دانشگاه اردکان

تاریخ: 23 Jan 2024
تعداد بازدید: 699

کسب اولین مجوز انتشار نشریه‌ علمی دانشگاه اردکان

رئیس دانشگاه اردکان از کسب اولین مجوز انتشار نشریه‌ علمی دانشگاه اردکان خبر داد 
به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان، احمد فتاحی در این خصوص گفت: نشریه "مدیریت اکوسیستم‌های طبیعی" که به صورت فصل‌نامه منتشر می‌شود موفق به کسب "رتبه ب" از سوی دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌‌ریزی امور پژوهشی وزارت علوم شده است.  
رئیس دانشگاه اردکان افزود: کسب مجوز اولین نشریه علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی با مشارکت "انجمن مرتعداری ایران" بوده و مطابق با آیین‌نامه‌های جدید وزارت عتف می‌باشد که افتخاری برای دانشگاه در راستای ایفای رسالت و ماموریت‌های محوله، و نشان‌ از سطح علمی بالای دانشگاه اردکان در این حوزه است.  
وی با اشاره به اینکه هیئت تحریریه این نشریه از اعضای هیئت علمی دانشگاه اردکان و سایر دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور هستند، گفت: هدف این نشریه ایجاد و ارتقای بستری برای تبادل علم و دانش از راه انتشار جدیدترین یافته‌های علمی در قالب عنوان نشریه و تعامل بین رشته‌ای است و نشریه آمادگی خود را جهت دریافت و چاپ مقالات به دو زبان فارسی و انگلیسی اعلام می‌دارد.  
احمد فتاحی ضمن تشکر از اعضای هیات تحریریه بویژه جناب آقای دکتر ارزانی و همچنین جناب آقای دکتر صادقی‌نیا که در این راستا از هرگونه تلاشی فروگذاری نکردند قدردانی کرد. 
وی از پژوهشگران، متخصصان، کارشناسان و علاقمندان محترم به این حوزه درخواست نمود تا مقالات خود را با رعایت فرمت نگارش نشریه در سامانه emj.ardakan.ac.ir بارگذاری و ارسال نمایند.