ارتقای مرتبه عضو هیات علمی دانشگاه اردکان

تاریخ: 31 Jan 2024
تعداد بازدید: 772

ارتقای مرتبه عضو هیات علمی دانشگاه اردکان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان، در پانزدهمین جلسه از دوره نهم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه 11 بهمن‌ماه 1402 با حضور ریاست دانشگاه اردکان برگزار شد، «دکتر مجید صادقی‌نیا» به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، در این جلسه پرونده دانشیاری دکتر مجید صادقی‌نیا عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان مطرح و پس از ارائه توضیحات ریاست دانشگاه و بحث و بررسی توسط اعضای هیأت ممیزه، مورد موافقت قرار گرفت.
لازم به ذکر است، دکتر مجید صادقی‌نیا عضو هیأت علمی گروه مهندسی طبیعت، دارای بیش از 25 مقاله در پایگاه استنادی Web of Science ،Scopus و علمی و پژوهشی مورد تائید وزارتین است. وی علاوه بر مقالات پژوهشی، به عنوان مجری یک طرح پژوهشی نیز فعالیت داشتند.
بدین منظور دکتر احمد فتاحی اردکانی پیام تبریکی صادر نمودند متن پیام بدین شرح است: 
جناب آقای دکتر مجید صادقی‌نیا
دانشیارمحترم دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی
سلامٌ‌ علیکم 
با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی جناب عالی به دانشیاری را تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون شما را در پیش‌برد اهداف دانشگاه و خدمت‌ به جامعه علمی از درگاه ایزد منان خواستارم. بی شک این جایگاه والای علمی در سایه الطاف خداوند متعال و تلاش‌های متعهدانه شما حاصل شده است. امید است ضمن استمرار این تلاش‌ها در انجام وظایف آموزشی و پژوهشی، در دستیابی به درجات علمی و معنوی بالاتر موفق باشید و در راه نیل به آرمان‌های دانشگاه و میهن اسلامی گام بردارید.
احمد فتاحی اردکانی
رئیس دانشگاه